Treća četvrtina kobna po Bulse, Kuzma donio pobjedu Vašingtonu, Vučević odigrao dobar meč

Bulsi izgubili 100:97

4738 pregleda 2 komentar(a)
Vučević, Foto: Reuters

Košarkaši Čikaga izgubili su sinoć od Vašingtona 100:97, što im je drugi poraz zaredom u NBA ligi.

Bulsi su nakon prvog dijela imali 13 poena prednosti (59:46), ali su treću četvrtinu izgubili 20 razlike (41:21).

U posljednjem periodu Čikago je prilazio na tri poena minusa, a onda je, 30 sekundi prije kraja, Lavin pogodio za izjednačenje (97:97). Vašington je krenuo u posljednji napad, a trojku je, šest sekundi prije kraja, pogodio Kuzma. Potom je na drugoj strani Lavin bio neprecizan.

Crnogorski reprezentativac Nikola Vučević meč je završio sa 15 poena (7/14 iz igre), 10 skokova i pet asistencija.