Njujork u "Medison Skver Gardenu" slavio protiv Denvera

Niksi nanijeli Nagetsima peti poraz u posljednjih šest utakmica

2484 pregleda 0 komentar(a)
Porter i Kvikli u duelu, Foto: Reuters

Njujork je u evropskom terminu savladao Denver (116:110) i time se učvrstio na petoj poziciji Istočne Konferencije.

Domaćini su sredinom druge četvrtine imali plus 13 (45:32), ali su Nagetsi do odlaska na pauzu preokrenuli (62:67).

Treću dionicu je obilježila odlična igra oba tima, kao i nekoliko sjajnih poteza Nikole Jokića.

Niksi su bolje otvorili posljednji kvartal, vodili i sedam razlike (98:91), ali su gosti iz Kolorada na dva i po minuta do kraja izjednačili rezultat (110:110).

Ipak, lider Zapada nije uspio da poentira nakon toga, a Mičel Robinson je zakucavanjem u kontri otklonio sve dileme.

Džejlen Branson je predvodio ekipu iz "velike jabuke" sa 24 poena, Ar Džej Beret je postigao 21, dok je Džulijus Rendl dodao 20.

Džamal Mari je bio najefikasniji u redovima "grumenja" sa 25 koševa, Jokić je upisao jedan manje, a Eron Gordon je doprinio sa 14.