Borac namučio Zvezdu, "crveno-bijeli" se pridružili Budućnosti i Partizanu

Tim Duška Ivanovića slavio u Čačku - 93:87

6282 pregleda 1 komentar(a)

Tri najbolja tima u AdmiralBet ABA ligi - Partizan, Crvena zvezda i Budućnost Voli - jedini su sa maksimalnim učinkom poslije tri kola.

Šampion je sinoć savladao Cibonu, Budućnost bila bolja od Krke, dok su "crveno-bijeli" večeras trijumfovali u duelu sa Borcem (93:87).

Čačani su namučili izabranike Duška Ivanovića, ali je nalet domaćina u posljednjoj četvrtini odbio Šabaz Nejpir koji je meč završio sa 18 poena.

Dva manje je upisao Rokas Giedraitis, dok je crnogorski centar Marko Simonović za 14 minuta i 40 sekundi na terenu imao učinak od 14 poena (šut iz igre 4-4) i pet skokova.

U Borcu se istakao Ronaldo Segu (23), a Nikšićanin Bojan Tomašević je utakmicu završio sa osam koševa.

Borac je doživio prvi poraz, nakon što je u prva dva kola pobjeđivao Cibonu i Megu.