I Lejkersi u seriji Vašingtona

Atlanta je nadoknadila čak 20 poena minusa iz posljednje četvrtine susreta u Hjustonu
Tim Hardavej džunior, Foto: Reuters
Ažurirano: 03.02.2017. 08:46h

Vašington je dobio 16. utakmicu zaredom kod kuće, u toj seriji posljednji su pali Lejkersi, koji sada imaju poraza više nego dvostruko u odnosu na broj pobjeda (17-35). Džon Vol je uknjižio 33 koša i 11 asistencija za "čarobnjake".

Atlanta je nadoknadila čak 20 poena minusa iz posljednje četvrtine susreta u Hjustonu, prije svega zahvaljujući Timu Hardaveju i Dvajtu Hauardu - prvi je ubacio 33 poena, a drugi imao 23 uhvaćene lopte. Džejms Harden je ubacio 41 pogodak za "rakete".

U meču sa 253 koša, za 42. pobjedu Golden Stejta, ovog puta nad Klipersima u gostima, najzaslužniji je bio Stef Kari koji je ubacio 29 poena i imao 11 asistencija. Na drugoj strani Blejk Grifin je dao dva poena više za Kliperse, imao je i osam skokova ali je to bilo nedovoljno da domaćin izbjegne poraz.

Rezultati: Vašington - L.A. Lejkers 116:108, Hjuston - Atlanta 108:113, San Antonio - Filadelfija 102:86, L.A. Klipers - Golden Stejt 120:133.