Sutjeska preokretom do prvih bodova

56 pregleda 4 komentar(a)
Nikola Pavlićević, Foto: Facebook
Ažurirano: 21.10.2014. 19:50h

U dramatičnom meču, košarkaši Sutjeske su ostvarili pobjedu protiv Peći sa 86:84.

Izabranici Dušana Dubljevića odlično su otvorili utakmicu, praktično 19 minuta imali su konstantno vođstvo, koje je gost do odlaska na odmor uspio da prestigne (34:35).

U trećoj četvrtini Peć je odlično šutirala iza linije 6,75 metara, pa je u pojedinim trenucima semafor pokazavio i dvocifrenu razliku.

Ipak, u posljednjoj dionici, Nikšićani su odigrali kao preporođeni, iz minuta u minut razlika se postepeno topila, pa je i uz malu pomoć sreće stigla prva pobjeda.

Sutjeska - Peć 86:84 (25:14, 9:21, 22:31, 30:18)

Nikšić - Sportski centar. Gledalaca: 500. Sudije: Bijedić, Kralj, Milićević (BiH).

Sutjeska: Pavlićević 20, Đurović, Kovač, Čvorović, Vujović, Ilić 11, Spasojević 7, Arsić 13, Žižić 18, Ljujić 7, Bošković, Vranješ 10.

Peć: Begiri, Radoni, Moćnik 8, Veseli 20, Grapci, Šima 6, Hajdari 12, Dejvi, Marojević 7, Puljko 14, Šaptahović 17.