Džudisti Trebjese najbolji u Nikšiću

1092 pregleda 1 komentar(a)
Džudo
Džudo

Džudisti nikšićke Trebjese sa pet titula prvaka bili su najuspješniji učesnici seniorskog prvenstva Crne Gore u Nikšiću.

Od takmičara nikšićkog kluba prvaci Crne Gore postali su Nemanja Miličić do 66, Komnen Jefitić (preko 100), Angelina Kerelaj do 52, Andrijana Šipčić do 63 i Nataša Jeftić do 70 kilograma.

Zltanu medalju osvojili su i Vuk Mijušković do 60, Nikola Gardašević do 73, Nebojša Gardašević do 81, Dimitrije Vukotić do 90 i Danilo Pantić do 100 u muškoj, a u ženskoj konkurenciji Kristina Milićević do 48, Elma Ličina do 57 i Mihaela Radić preko 78 kilograma.

"Favoriti su opravdali očekivanja, a svakako da je najuzbudlji finalni meč bio u kategorii do 81 kilogram u kome su se sastali Aleksandar Tomić i Nebojiša Gardašević. Gardašević je slavio nakon produžetaka i tako osvojio šampionsku titulu za 2019. godinu", piše u saopštenju Džudo saveza.