Crnogorska "Južna regija" pobijedila Lokomotivu u Sofiji

Za "Južnu regiju" dva eseja postigao je Vladan Čelebić, a po jedan Vlado Kusić i Srđan Popović

2907 pregleda 0 komentar(a)
Dijele prvo mjesto na tabeli

U novom kolu regionalne ragbi lige crnogorska ekipa "Južna regija" pobijedila je u Sofiji domaćina RLK Lokomotivu rezultatom 24:12.

Ragbisti "Južne regije" odlično su otvorili utakmicu i postigli prvi esej u 10. minutu, a nakon toga i drugi u 20. minutu. Do kraja prvog poluvremena Lokomotiva je uspjela da smanji razliku i postigne jedan esej.

Drugo poluvrijeme obilježila je još bolja igra crnogorskog tima, koji je postigao dodatna dva eseja. Za "Južnu regiju" dva eseja postigao je Vladan Čelebić, a po jedan Vlado Kusić i Srđan Popović.

Regionačno takmičenje igra se po pravilima ragbija 13, a "Južna regija" sada dijeli prvo mjesto na Radničkim iz Beograda.