olimpijske igre u tokiju

Ovo je raspored naših sportista u Tokiju: "Lavice" i "ajkule" u istim terminima

Drugog takmičarskog dana Igara nastupaju rukometašice i vaterpolisti, Jelena Pantović u streljaštvu, dok Milivoj Dukić ima prvu od pet kvalifikacionih regata u jedrenju

6782 pregleda 2 komentar(a)
Foto: Reuters
Foto: Reuters

Crnogorski sportisti od sjutra počinju takmičenja na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Drugog takmičarskog dana Igara nastupaju rukometašice i vaterpolisti, Jelena Pantović u streljaštvu, dok Milivoj Dukić ima prvu od pet kvalifikacionih regata u jedrenju.

Ovo je raspored po danima, a u zagradama je prvo japansko, a zatim srednjeevropsko vrijeme.

25. jul

Vaterpolo

Australija – Crna Gora (15:30, 8:30)

Rukomet

Crna Gora – Angola (14:15, 7:15)

Streljaštvo

Jelena Pantović - 10 m vazdusni pistol (9:00, 2:00)

Jedrenje

Milivoj Dukić – laser (12:00, 5:00)

26. jul

Jedrenje

Milivoj Dukić – laser (12:00, 5:00)

27. jul

Vaterpolo

Crna Gora – Španija (11:30, 4:30)

Rukomet

Japan – Crna Gora (9:00, 2:00)

Plivanje

Boško Radulović 100 m slobodno (19:00, 12:00)

Jedrenje

Milivoj Dukić – laser (12:00, 5:00)

28. jul

Plivanje

Anđela Antunović 100 m slobodno (19:00, 12:00)

Jedrenje

Milivoj Dukić – laser (12:00, 5:00)

29. jul

Vaterpolo

Hrvatska – Crna Gora (15:30, 8:30)

Rukomet

Crna Gora – Norveška (16:15, 9:15)

Džudo

Jovana Peković -78 kg (11:00, 4:00)

Jedrenje

Milivoj Dukić – laser (12:00, 5:00)

30. jul

Atletika

Danijel Furtula - disk kvalifikacije (9:45, 2:45)

Jedrenje

Milivoj Dukić – laser (12:00, 5:00)

31. jul

Vaterpolo

Crna Gora – Kazahstan (10:00, 3:00)

Rukomet

Crna Gora – Južna Koreja (11:00, 4:00)

Atletika

Danijel Furtula - disk finale (20:15, 13:15)

1. avgust

Jedrenje

Milivoj Dukić – laser finale (12:00, 5:00)

2. avgust

Vaterpolo

Srbija – Crna Gora (14:00, 7:00)

Rukomet

Holandija – Crna Gora (19:30, 12:30)

4. avgust

Rukomet - četvrtfinale

Vaterpolo - četvrtfinale

5. avgust

Atletika

Marija Vuković – skok u vis kvalifikacije (9:00, 2:00)

6. avgust

Rukomet – polufinale

Vaterpolo - polufinale

7. avgust

Atletika

Marija Vuković – skok u vis finale (19:35, 12:35)

8. avgust

Vaterpolo – utakmice za medalje

Rukomet – utakmice za medalje

Preporučujemo za Vas