Lasickene i Juin slavile u Cirihu

Olimpijska šampionka iz Tokija, Lasickene slavila je ispred Ukrajinke Jaroslave Mahučik (2,03) i Nikole Mekdermot sa Novog Zelanda (2,01).

4862 pregleda 0 komentar(a)
Lasickene, Foto: Reuters

Ruska atletičarka Marija Lasickene osvojila je danas prvo mjesto u skoku uvis na finalnom mitingu Dijamantske lige u Cirihu skokom od dva metra i pet centimetra.

U uzbudljivom takmičenju na trgu Sekhazelojten u Cirihu, olimpijska šampionka iz Tokija slavila je ispred Ukrajinke Jaroslave Mahučik (2,03) i Nikole Mekdermot sa Novog Zelanda (2,01).

Ove tri atletičarke bile su na pobjedničkom postolju i u Tokiju. I tada je Lasickene bila prva, Novozelanđanka je bila druga, a Ukrajinka treća.