Gugolj izgubio meč za medalju, za Iskru i Andriju danas osme pozicije

Crnogorski paraolimpijci u Finskoj završili takmičenje sa bronzom koju je juče zaslužila Iskra Dedivanović

1893 pregleda 1 komentar(a)
Iskra i Andrija danas doplivali do osmih pozicija, Foto: POK

Crnogorski stonoteniser Uroš Gugolj u četvrtfinalu je završio nastup na Evropskim igrama mladih paraolimpijaca u finskom olimpijskom i paraolimpijskom centru u Pajulahtiju.

Gugolj je u klasi S8, u četvrtfinalu izgubio meč za medalju od Britanca Rajana Henrija -3:0 (11:7, 13:11, 11:7).

Plivač Andrija Đurović, u klasi S9 junior, u spojenim kategorijama bio je osmi na 100 metara delfin, dok je na 100 slobodni stilom završio na 18. mjestu.

Druga crnogorska predstavnica Iskra Dedivanović, koja je juče bila bronzana na 100 metara prsno, trku na 100 slobodnim stiloml završila je sa novim ličnim rekordom i u spojenim kategorijama osvojila osmo mjesto.