Pobjeda Feniksa, trijumf i poraz Pande

Feniks je slavio protiv Slavije na startu Jadranske lige i najavio pohod na titulu prvaka
361 pregleda 0 komentar(a)
Feniks
Feniks
Ažurirano: 03.02.2019. 20:18h

Podgorički Feniks startovao je pobjedom, dok je hercegnovska Panda zabilježila poraz pa trijumf na prvom turniru Jadranske lige u džiu-džicu danas u Herceg Novom.

Domaćin turnira, Panda je u prvom kolu izgubila od banjalućkog mInotaura sa 4:2, d abi potom dobila Osensei iz Makedonije.

Feniks, koji kao kapiten predvodi aktuelni svejtski i evropski prvak Dejan Vukčević, šampionske ambicije opravdao je pobjedom nad Slavijom iz Sarajeva sa 4:2.

Naredni turnir je za mjesec dana u Mariboru, a na njemu će rival Feniksu biti Aleksinac iz Srbije. Panda će se u Mariboru boriti protiv domaćeg kluba, ADK.

Uporedo sa ligom, u Novom je održan i Kup Mimoze u džiu-džicu, na kojem su takmičari Feniksa, koje je vodio Mladen Mišurović, osvojili 18 medalja - šest zlatnih, pet srebrnih i sedam bronzanih.