Dominacija odbojkašica Herceg Novog, i u finalu Kupa slavile bez izgubljenog seta

2049 pregleda 2 komentar(a)

Odbojkašice Herceg Novog odbranile su trofej u Kupu Crne Gore, pošto su u Bijelom Polju u finalu bile bolje od Luke Bar - 3:0. (25:21, 25:14, 25:19).

Novljanke su bez izgubljenog seta već drugu sezonu zaredom, a dominaciju su demonstrirale i u današnejm finalu.

Baranke su frenetičnom borbenošću u prvom setu uspjele da spasu tri set lopte za 25:21, u drugom su odbojkašice Luke Bar parirale u prvih 15-tak poena,a li su onda rivalke napravile razliku i rutinski set privele kraju.

U trećem je na semaforu stajalo 8:1, jer je Ralica Vasileva nizala poene na svom servisu i već tada se znalo da će izabranice Milorada Krunića nastaviti tu seriju trijumfa bez izgubljenig seta i to u čak 60 utakmica zaredom.

Nadamo se da će se niz nastaviti. Četitamo Luki Bar na požrtvovanoj igri i dobroj borbi ali i mojim igračicama koje su odigrale odlično. Dao sam priliku i mlađim igračicama, jer one su budućnost i kluba i reprezentacije", kazao je Krunić.

Herceg Novi – Luka Bar 3:0 (25:21, 25:14, 25:19)

Bijelo Polje: SC “Nikoljac”. Gledalaca: 300. Sudije: Slobodan Kovačević, Dragana Vučinić.

Hereg Novi: Vongova 8, Cenović (libero), Vasileva 16, Čabonenko 6, Jovović 1, Labović (libero), T. Tvrdišić 1, Vuković 13, Dragović, Tuševljak, Balaj 4, Jakušina 10, Lisičić, Jonjev. Trener: Milorad Krunić.

Luka Bar: Petrović 7, Knežević, Kovač (libero), Šlestar 1, Pepđonović 4, Gardašević, Fereira 6, Kuburović, Nikezić 4, Kruta 5, Božović 10, N. Tvrdišić (libero). Trener: Vladimir Milačić.