Poraz Budvanske rivijere u Grčkoj

1 komentar(a)
Filipos - Budvanska rivijera, Foto: Filippos-veria.gr
Ažurirano: 03.09.2016. 21:37h

Rukometaši Budvanske rivijere poraženi su večeras u grčkoj Veriji od ekipe Filiposa 30:24 (15:15), u prvoj utakmici prvog kola Kupa Evropske rukometne federacije (EHF).

Domaćin je pitanje pobjednika riješio početkom drugog poluvremena, kada je serijom 6:0 u 38. minutu poveo 21:15, a razliku je u 41. uvećao na osam golova (24:16).

Budvanski tim, koji je u 22. vodio 13:10, uspio je da se vrati meč i u 54. minutu zaostatak svede na dva gola (25:23).

Sam finiš pripao je grčkom predstavniku koji je iskoristio greške Budvanske rivijere u napadu i razliku uvećao na konačnih šest golova (30:24).

Najefikasniji u grčkom timu bio je Agelos Drakolas sa osam, dok su po pet golova postigli Anastasios Kostakidis i Antonios Kontis.

U budvanskom timu najbolji je bio Radivoje Đođić i Vladimir Osmajić sa po šest golova.

Revanš meč na programu je 10. septembra u Budvi.