Mornar 7 ponovo prvoligaš

RK Mornar, Foto: Handballme.me
Ažurirano: 18.05.2016. 18:08h

Nakon 80 minuta rukometnog rata nije bilo pobjednika, pa su pitanje budućeg prvoligaša morali da rješavaju sedmerci.

Više sreće i koncentracije imali su rukometaši Mornara 7, koji su u Donjim Kokotima savladali Komove sa 36:34.

Tragičar je bio Vladan Kastratović, kojem je golman Barana Ilija Dragišić odbranio penal.

Regularnih 60 minuta utakmice je završena neriješeno 23:23, a pobjednika nije bilo ni nakon dva produžetka (31:31)...

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Sava Ražnatović sa 12, dok je Balša Čejović postigao devet golova.

U ekipi Komova, koja će naredne sezone igrati u Drugoj ligi, najbolji su bili Vladan Kastratović i Đorđije Marković sa po sedam golova.

Komovi su Mini ligu za opstanak završili na posljednjem mjestu, dok je Mornar 7 plasman u baraž izborio osvajanjem drugog mjesta u Drugoj ligi.