Budvani se poigravali sa Partizanom i preuzeli 1. mjesto

Konačni rezultat (31:19) ne oslikava na pravi način ono što se dešavalo u Mediteranskom sportskom centru, jer je sada već bivši lider šampionata prvi gol postigao u 23. minutu!!!
7 komentar(a)
Lazar Pešić, Foto: Privatna arhiva
Ažurirano: 26.03.2016. 19:04h

Rukometaši Partizana su u Budvu došli po bodove koji su mogli da ih poguraju ka istorijskoj tituli, a doživjeli su nezapamćen brodolom.

U derbiju posljednjeg kola regularnog toka šampionata, Budvanska rivijera je ponizila goste iz Tivta i slavila sa 31:19.

Konačni rezultat ne oslikava na pravi način ono što se dešavalo u Mediteranskom sportskom centru, jer je sada već bivši lider šampionata prvi gol postigao u 23. minutu!!!

Do tada je na golu Budvana čuda činio 25-godišnji Beranac Lazar Pešić, koji je začarao mrežu.

Na poluvremenu je bilo 14:3 za domaće, pa je nastavak bio samo formalnost.

Najefikasniji u timu Brana Božovića je bio Slobodan Bulajić sa devet golova, dok je za goste dva manje dao Đorđo Peruničić.

Budvanska rivijera će Mini ligu za prvaka početi sa devet bodova, Partizan sa osam, Lovćen sa sedam, a Berane bez bodova.

U Mini ligi za opstanak će igrati Rudar, koji počinje takmičenje sa šest bodova, te Mojkovac i Komovi sa po tri.

Tim iz Andrijevice je danas u Plavu izgubio lokalni derbi od Berana sa 33:31.