Kakva slučajnost: U obje utakmice isti rezultat - 30:20

Draško Kaluđerović, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 28.11.2015. 18:27h

Oba meča subotnjeg programa Prve crnogorske lige za rukometaše su završena istim rezultatom - 30:20.

Razlika je samo što je Lovćen do dva nova boda stigao u gostima, a Budvanska rivijera na svom terenu.

Aktuelni šampion je u Plavu gostovao Komovima iz Andrijevice i nije imao milosti prema novajliji u elitnom društvu.

Posebno se to odnosi na vihorno desno krilo Draška Kaluđerovića, koji je mrežu domaćih tresao čak 12 puta.

Solidni su bili i Vuk Latković i Mirko Damjanović sa po pet golova, dok su god domaćih odskočili Nemanja Drakulović sa sedam i Mensur Redžepagić i Vladan Kastratović sa po četiri pogotka.

U prijestonici crnogorskog turizma je konačna razlika mogla da bude i veća, ali su puleni Brana Božovića, nakon 17:7 na poluvremenu, u nastavku spustili tempo i omogućili Beranama pristojan poraz.

Slaviša Lacmanović i Ratko Suknović su po šest puta varali golmane gostiju, po pet golova su dodali Nebojša Lakić, Stefan Vuković i Marko Čampar, a listu strijelaca je zaključio Radivoje Đođić sa tri pogotka.

U poraženom timu je sa sedam golova najbolji bio 41-godišnji Velibor Obradović, koji se nedavno vratio na teren.

Za nedjelju (18) je zakazan meč Rudar - Partizan, a slobodan je Mojkovac.