Lovćen bez problema do pobjede u Pljevljima

76 pregleda 0 komentar(a)
RK Lovćen logo, Foto: Seha-liga.com
Ažurirano: 13.11.2015. 17:27h

U prvom meču 4. kola Prve lige za rukometaše, Lovćen je u Pljevljima lagano savladao Rudar sa 24:17.

Aktuelnog šampiona su do treće pobjede vodili Vuk Latković sa šest, Filip Kaluđerović (u 38 minutu napustio teren zbog povrede koljena) sa pet i Draško Kaluđerović sa četiri gola, dok je kod domaćih najbolji bio Ivan Tošić sa šest pogodaka.

Cetinjani su tako izbili na čelo tabele, ispred Partizana, koji takođe ima šest bodova, ali uz utakmicu manje i slabiju gol-razliku.

Tivćani su u ovom kolu slobodni, a šansu da se domogne vrha sjutra će imati u dva meče nepogrješiva Budvanska rivijera, koja dočekuje debitanta Komove.

Rudar – Lovćen 17:24 (9:11)

Pljevlja - Sportski centar „Ada“. Gledalaca: 500. Sudije: Filip Martinović (Cetinje) i Predrag Martinović (Podgorica). Sedmerci: Rudar 2 (1), Lovćen 3 (1). Isključenja: Rudar, Lovćen šest minuta.

Rudar: B. Tošić (11 odbrana i dva sedmerca), Šarac, Lacmanović, Beljkaš, Grujičić, Tošić 6, Ćuzović 2, Milić 5, Andesilić 3 (1), Cupara, Vučetić, Gazdić, Đačić, Matović 1.

Lovćen: Matović (devet odbrana i sedmerac), J. Marković (pet odbrana), Belojica 1, Stanojević 3, F. Krivokapić 5, M. Krivikapić, Popović 1, Perišić, Dapčević, Drašković 2 (1), Kaluđerović 4, Abramović, Latković 6, F. Marković, Damjanović 2.