Golman Nebojša Simić dao tri gola! (video)

Domaći su u prvom poluvremenu često izvlačili čuvara mreže van terena i slali sedam igrača na teren, a 22-godišnji Baranin je to surovo kažnjavao.
408 pregleda 1 komentar(a)
Nebojša Simić, Foto: Www.kristianstadsbladet.se
Ažurirano: 29.03.2015. 17:36h

Nebojša Simić se nedavno na društvenim mrežama pohvalio prvim golom u karijeri, a sada nije otišao jedan, već dva koraka dalje - povremeni golman rukometne reprezentacije Crne Gore je čak tri puta tresao mrežu u pobjedi Malmea nad Eneredsom (28:22).

Malme je ovom pobjedom definitivno izbjegao baraž za opstanak, a u slučaju pobjede u posljednjem kolu igrao bi u plej-ofu za titulu.

Sin nekadašnjeg golmana i pomoćnog trenera u reprezentaciji Crne Gore, Gorana Simića, na kraju sezone napušta Malme i prelazi u Kristijanstad, koji je ubjedljivo prvi u šampionatu Švedske.