Gorica poražena u finalu nakon sedmeraca

Gorica je u finalnom meču, nakon slabijeg izvođenja sedmeraca, poražena od Lokomotive ukupnim rezultatom 18:17.
Ažurirano: 17.06.2014. 08:31h

Rukometašice Gorice osvojile su drugo mjesto na promotivnom rukometnom turniru Amaterske regionalne lige u Metkoviću.

Utakmica je u regularnom toku završena neriješeno 15:15.

Gorica je u B grupi savladala Leotar 13:10 i Metković 24:19 i kao prvoplasirana izborila plasman u finale.

Lokomotiva je sa dva trijumfa, protiv Dubrovnika 24:12 i Sutjeske 20:13, osvojila prvo mjesto u A grupi i izborila finale.

Sutjeska je bila drugoplasirana u B grupi, a osim poraza od Lokomotive, upisala je i trijumf protiv Dubrovnika 21:18, koji je bio dovoljan za meč treće mjesto.

U meču za treće mjesto nikšićki tim pobijedio je Metković 23:14.

Leotar je osvojio peto mjesto, a u odlučujućem meču pobijedio je Dubrovnik 22:9.