Pobjeda Budvanske rivijere u Nikšiću

Rukometaši Budvanske rivijere pobijedili su večeras u Nikšiću ekipu Sutjeske 31:27 (11:14), u utakmici četvrtog kola Mini lige za prvaka Crne Gore.
Ažurirano: 13.05.2014. 19:18h

Budvanski tim dobio je i prvi međusobni duel (25:22), a večeras je upisao treći trijumf u Mini ligi.

Sutjeska je doživjela treći poraz, a jedinu pobjedu ostvarila je protiv Lovćena službenim rezultatom.

Rukometaši Sutjeske bili su bolji rival od Budvanske rivijere u prvih 30. minuta. Međutim, nakon odmora predvođeni Milošem Vujovićem, gosti su u potpunosti nadigrali izabranike Božidara Mušikića, i potpuno zasluženo osvojili bodove, u meču bez rezultatskog značaja.

U drugom meču te grupe, sjutra u Tivtu, sastaće se Boka i Tivat (16).

Za sjutra je zakazan i duel Mini lige za opstanak, između Danilovgrada i Mojkovca (18).

U ovom kolu slobodni su rukometaši Ulcinja.

Sutjeska – Budvanska rivijera 27:31 (14:11)

Nikšić – Dvorana Sportskog centra. Gledala: 200. Sudije: Vujačić, Kaluđerović (Cetinje). Sedmerci: Sutjeska 3 (2), Budvanska rivijera 5 (3). Isključenja: Sutjeska 10, Budvanska rivijera 4 minuta.

Sutjeska: Đurđevac, Nenezić, F. Vujović 1, Radović 3, V. Burić 1, Blagojević 4, Jovanović, Jauković 9, Popović, Zmajević, Marušić 6, Đođić 1, Blečić 1, M. Burić, Goranović 1.

Budvanska rivijera: Pešić, Šljukić, Vuković, Vujović 10, Lakić 6, Bubanja, Krivokapić 2, Bašić, Latković 10, Glendža, Šekarić 3.