Lovćen ubjedljiv u Nikšiću

Od samog početka gosti su diktirali ritam i konstantno uvećavali prednost, koja je na kraju dostigla plus 16 (36:20).
89 pregleda 0 komentar(a)
Milan Popović, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 17.12.2013. 22:44h

U meču bez rezultatske neizvjesnosti rukometaši Lovćena su prema očekivanjima savladali mladu ekipu Sutjeske, u posljednjem meču 6. kola Prve muške lige.

Lovćen je upisao i petu pobjedu u isto toliko mečeva, dok je Sutjeska doživjela treći poraz.

Sutjeska – Lovćen 20:36 (7:18)

Nikšić – Dvorana Sportskog centra. Gledalaca: 100. Sudije: Topović, Drobnjak (Mojkovac). Sedmerci: Sutjeska 5 (2), Lovćen 3 (3). Isključenja: Sutjeska 6 minuta, Lovćen 14 minuta.

Sutjeska: Nenezić, Đurđevac, Jovanović, Jauković 1, Vujović 3, Burić, Blagojević 7, Marković, Đođić 3, Blečić, Radović 2, Vujović, Marušić, Goranović 3, Kekić 1, Zmajević.

Lovćen: Abramović, D. Borilović, Vukićević 3, Petričević 3, Popović 9, M. Radović 4, Marković, Vučković 1, V. Borilović, Drašković 7, Kaluđerović 2, Čizmović 4, Ačruk, Stanojević, Nikolić 2, Lipovina 1.