Pobjede Budvanske rivijere i Sutjeske

Golom Vuka Latkovića, četiri sekunde prije kraja, Budvanska rivijera je pobjedom u Tivtu protiv Boke otvorila sezonu u Prvoj ligi.
51 pregleda 0 komentar(a)
Vuk Latković, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 09.11.2013. 21:26h

Golom Vuka Latkovića, četiri sekunde prije kraja, Budvanska rivijera je pobjedom u Tivtu protiv Boke 20:19 otvorila sezonu u Prvoj ligi.

Boka je povela 3:0, ali su Budvani ubrzo izjednačili, nakon čega se, uglavnom, igralo gol za gol, pri čemu su se ekipe smjenivale u vođstvu do kraja meča.

U drugom meču prvog kola, Sutjeska je na svom terenu savladala Danilovgrad 24:21.

Mladi sastav Božidara Mušikića nakon odmora bio je na visini zadatka, zbog čega su se gosti morali pomiriti sa porazom.

Derbi između Mojkovca i Lovćena igra se u ponedjeljak. U ovom kolu slobodan je Ulcinj.

Boka – Budvanska rivijera 19:20 (10:11)

Tivat – Dvorana: „Župa“. Gledalaca: 200. Sudije: Ražnatović i Pavićević (Cetinje). Sedmerci: Boka 5 (3), Budvanska rivijera 1 (1). Isključenja: Boka 6, Budvanska rivijera 6 minuta.

Boka: Vrdoljak, Marić, Đurović 4, Perović 1, Korsić 1, Vučetić, Martinović 4, Abramović 3, Simović 2, Bleskonić, Rašeta 2, Samardžić, Bulajić 2.

Budvanska rivijera: Pešić, S. Vuković 1, I. Vujović, Lakić 3, Bubanja 1, Prodanić, Šljukić, Krivokapić 1, M. Vujović 10, Zeković, Latković 4, N. Vuković.

Sutjeska - Danilovgrad 24:21 (11:11)

Nikšić – Dvorana Sportskog centra. Gledalaca: 100. Sudije: Beharević, Čavor (Cetinje). Sedmerci: Sutjeska 2 (1), Danilovgrad 1 (0). Isključenja: Sutjeska 12, Danilovgrad 8 minuta.

Sutjeska: Đurđevac, Nenezić, Vujović 3, Jauković 4, Blečić 1, Goranović, Jovanović 3, Burić 5, Marković 1, Kekić, Zmajević, Radović 4, Adžić, Đođić 3.

Danilovgrad: Simonović, S. Cupara, Obradović, Otašević, Kažić, Pavličić 2, Marković 1, Đurišić, Kovačević 2, Perović 2, Mi. Lakić, Mr. Lakić, B. Cupara 1, Pavićević 3, Majić 10.