Lovćen ubjedljiv u Budvi, Sutjeska savladala Mojkovac

Izabranici Zorana Abramovića savladali su danas u Budvi ekipu Budvanske rivijere 34:24 (18:11)
Rukometaši Lovćena, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 04.05.2013. 17:21h

Rukometaši Lovćena upisali su i 16. prvenstvenu pobjedu u isto toliko mečeva, četvrtu u Mini ligi za prvaka - izabranici Zorana Abramovića savladali su danas u Budvi ekipu Budvanske rivijere 34:24 (18:11).

Budvani su parirali novom-starom šampionu samo u uvodnim minutima, vodili su do 4:3 (7. minut), nakon čega su gosti preuzeli stvari u svoje ruke i do kraja dominirali.

U meču u kojem domaćini nijesu imali nijedno isključenje, a gosti nijedan sedmerac, Lovćen je najveću prednost imao u 56. minutu kada je vodio 31:19.

U drugom meču današnjeg programa, Sutjeska je savladala Mojkovac 20:19 i preuzela treće mjesto na tabeli sa pet bodova. Budvanska rivijera je pala na četvrto sa četiri.

Budvanska rivijera – Lovćen 24:34 (11:18)

Budva – Mediteranski sportski centar. Gledalaca: 500. Sudije: Pavićević i Ražnatović (Cetinje). Sedmerci: Budvanska rivijera 5 (4). Isključenja: Lovćen 8 minuta.

Budvanska rivijera: Bašić, Šljukić, Mijušković, S. Vuković 1, Milić 11, I. Vujović 4, Peruničić 1, Lakić 1, M. Vujović 1, Ćeranić, Krivokapić, Glendža 1, Simović, N. Vuković 4.

Lovćen: Abramović, Cicmil, Borilović, Lipovina 4, Jovetić 3, Popović 1, I. Radović 1, Marković 8, Petričević 1, Kaluđerović 1, Drašković 3, M. Radović 2, Perišić 1, Nikolić, Lasica 1, Grbović 8.

Sutjeska – Mojkovac 20:19 (13:7)

Nikšić – Dvorana Sportskog centra. Gledalaca 100. Sudije: Predrag i Filip Martinović (Cetinje). Sedmerci: Sutjeska 2 (2), Mojkovac 2 (2). Isključenja: Sutjeska, Mojkovac 8 minuta.

Sutjeska: Đurđevac, Bojanić, Damjanović 5, Janković, Burić 1, Radović, Jovanović 2, Zmajević, Šekarić 5, Blečić 3, Nenezić, Čizmović 4.

Mojkovac: Cvetković, Bogavac 2, Barac, Rakoćević 1, Tomović 1, Sošić 3, Žurić 3, Kruščić 1, Mišnjić, Smolović 2, Turković 6, Zejak, Gačević.