Isi savladao Rostov u prvom meču polufinala

u prvom meču polufinala Kupa pobjednika kupova, Francuskinje su savladale Rostov sa 23:22.
Ažurirano: 05.04.2013. 20:22h

Prva runda je pripala Isi Parizu, ali konačni pobjednik će se znati za sedam dana - u prvom meču polufinala Kupa pobjednika kupova, Francuskinje su savladale Rostov sa 23:22 (15:11).

Pariski tim, za koji je Jasna Tošković postigla dva gola, odlično je počeo meč, poveo 5:0, a u 22. minutu imao plus sedam (12:5).

Ruskinje, na čijem je golu odlična bila Sonja Barjaktarović, a Ana Đokić bila bez pogotka, polako su topile prednost protivnica i u 55. minutu izjednačile na 21:21.

Isi je nakon tajm-auta vezao dva gola, da bi Rostov smanjio na konačnih 23:22. Revanš u Rusiji zakazan je za 13. april.

U drugom polufinalu se sastaju ovogodišnji učesnici Lige šampiona, Tiringer i Hipobanka. Prvi meč je sjutra u Nordhauezenu, a revanš u subotu u predgrađu Beča, Marija Encerzdorfu.