Biseri poraženi od Vardara

Nakon jučerašnjeg od Metalurga, izabranice Sandre Kolaković su danas poražene od Vardara u Skoplju sa 37:20, u utakmici 13. kola Regionalne lige
Ažurirano: 30.03.2013. 17:28h

Rukometašice Bisera upisale su i drugi, očekivani poraz na makedonskoj mini turneji - nakon jučerašnjeg od Metalurga, izabranice Sandre Kolaković su danas poražene od Vardara u Skoplju sa 37:20, u utakmici 13. kola Regionalne lige.

Filijala Budućnosti je doživjela i 13. poraz u isto toliko mečeva, dok je Vardar upisao tek četvrtu pobjedu.

Serijom 8:1, početkom drugog povremena, Vardar je stigao do prednosti od 22:13 u 39. minutu i prelomio meč, nakon neizvjesnog prvog poluvremena, u kojem su mlade gošće čak vodile do 20. minuta (9:8).

Biserima je ostalo da tokom aprila odigraju posljednji meč na svom terenu, protiv Zaječara.

Vardar - Biseri 37:20 (14:12)

Skoplje - Dvorana: SC „Boris Trajkovski“. Gledalaca: oko 300. Sudije: Antić i Jakovljević (obje iz Srbije). Sedmerci: Vardar 1 (1), Biseri 2 (1). Isključenja: Vardar 2, Biseri 2 minuta.

Vardar: Saidova (pet odbrana), Suslina (12 odbrana i sedmerac), Kostjukova 7, Sazdovski, Lubjanaja 4, Pecevska, Manevska 3, Stojanovska, Dmitrović, Vinogradova 3, Klikovac 3, Fernandez 2, Crvenkovska 5 (1), Da Roča 3, Lojpur 7.

Biseri: Kostić (dvije odbrane), Perović (sedam odbrana), Klikovac 2, Rakočević 3, Despotović 6 (1), Pejović 1, Vukčević 3, M. Mugoša 1, Đurković, Kaluđerović, Ivanović 2, Goranović, Rečević, D. Mugoša 1.