Lovćen rutinski protiv Sutjeske

Rukometaši Lovćena su opravdali ulogu favorita i pobijedili Sutjesku (25:19), koja je pružila svoj maksimum, ali to nije bilo dovoljno da se ozbiljnije ugroze Cetinjani
Ažurirano: 26.03.2013. 19:48h

Kao i što se očekivalo, rukometaši Lovćena su opravdali ulogu favorita i pobijedili Sutjesku (25:19), koja je pružila svoj maksimum, ali to nije bilo dovoljno da se ozbiljnije ugroze Cetinjani.

Domaći rukometaši su imali prednost samo na početku utakmice (2:0) i jedno poravnanje rezultata u 23. minutu (10:10), ali su gosti u preostalih sedam minuta ipak napravili razliku od tri gola (12:15).

U drugom poluvremenu, Cetinjani su ne samo sačuvali stečenu razliku na poluvremenu već su je do kraja utakmice i udvostručili.

Sutjeska - Lovćen 19:25 (12:15)

Nikšić - Dvorana: Sportski centar. Gledalaca:100. Sudije: Pavićević, Ražnatović (oba Cetinje). Sedmerci: Sutjeska 4 (4), Lovćen 1 (0). Isključenja: Sutjeska 6, Lovćen 6 minuta.

Sutjeska: Jocović, Nenezić, Omerčević, Radulović, Šekarić, Blagojević 4, Dujović 2, Čukić 2, Čizmović 2, Bojanić, Rakočević 4, Blečić, D. Đurđevac 5, S. Đurđevac.

Lovćen: Abramović, Lipovina 3, Jovetić 2, Popović 1, I. Radović 3, Marković 5, Kaluđerović 1, M. Radović 5, Perišić 1, Nikolić 2, Lasica 2, Petričević, Cicmil, Borilović.