Očito je da su se mojkovački rukometaši uželjeli svojih navijača, jer su se potrudili da im prirede egzibiciju protiv Budvana
124 pregleda 0 komentar(a)
Igor Bogavac, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 14.03.2013. 21:50h

Publika u Mojkovcu se uželjela rukometa, pa je na otvaranju renovirane dvorane Školskog centra „Vuksan Đukić” bilo prisutno maksimalnih 1.000 gledalaca.

A očito je da su se i mojkovački rukometaši uželjeli svojih navijača, jer su se potrudili da im prirede egzibiciju - šampion iz 2011. godine je kao od šale savladao Budvansku rivijeru (24:18).

Konačan rezultat je još i dobar za goste, koji su zbog nevremena putovali pet sati, jer su domaći vodili 23:12.

Najbolji igrači Mojkovčani bili su Igor Bogavac sa pet i Radonja Vuković sa četiri gola, a Budvane su predvodili Mirko Milić sa sedam i Nemanja Vuković i sa pet pogodaka.

Mojkovac - ŠC „Vuksan Đukić”. Gledalaca: 1.000. Sudije: Mitrović (Podgorica), Vešović (Berane). Sedmerci: Mojkovac 6 (4), Budvanska rivijera 6 (6). Isključenja: Mojkovac 10, Budvanska rivijera 8 minuta. Crveni karton: Rakočević (Mojkovac) 3x2 minuta u 55. minutu.

Mojkovac: Cvetković, Rondović, Bogavac 5, Brajković, Rakočević 3, Sošić 2, Žurić, Govedarica, Kruščić 1, Mišnić 1, Smolović 1, Turković 3, Zejak, Savić 4, Vuković 4.

Budvanska rivijera: Šljukić, Mijušković, Stojanović 1, S. Vuković, Milić 7, Peruničić 2, Lakić, Vujović 1, Glendža, Simović, N. Vuković 5, Krivokapić 2.