Remi Mornara 7 i Budvanske rivijere

Barski tim, koji je bez pobjede ove sezone, ostvario je četvrti remi, a ima i četiri poraza.
Ažurirano: 06.03.2013. 19:19h

Iako su tokom skoro čitavog meča bili u prednosti, rukometaši Mornara nijesu uspjeli da upišu prvu pobjedu u sezoni - Budvanska rivijera je, na kraju, odnijela bod (29:29), iskoristivši neiskustvo domaćih, u zaostaloj utakmici 8. kola Prve muške lige.

Budvani, koji su u prvom dijelu prvenstva savladali Barane 29:25, upisali su prvi remi u sezoni, Mornar 7 čak četvrti.

Mornar je sredinom prvog poluvremena vodio 8:5, gosti su izjednačili na 14:14, ali su Barani na odmoru imali gol prednosti.

U 40. minutu domaćin je poveo 22:18 i činilo se da će do prve pobjede, jer su Barani pet minuta prije kraja imali dva gola prednosti (28:26), a u samom finišu 29:28.

Ipak, Budvani su početkom 60. minuta stigli do izjednačenja, a onda su uspjeli da odbrane posljednji napad Mornara 7, ali ne i da iskoriste svoj posljednji na meču za pobjedu...

Mornar 7 - Budvanska rivijera 29:29 (15:14)

Bar - Dvorana: “Topolica”. Gledalaca: 100. Sudije: Bailović (Pljevlja) i Mlatišuma (Bar). Sedmerci: Mornar 2 (2), Budvanska rivijera 8 (6). Isključenja: Mornar 6, Budvanska rivijera 8 minuta.

Mornar 7: Milošević (tri odbrane), Knežević (12 odbrana), Raičević, Desančić 2, Pelidija, Gvozdenović, D. Vujačić, Nikočević 9, R. Vujačić 11 (2), Mitrović 2, Ražnatović 3, Đurašić, B. Knežević 2.

Budvanska rivijera: Mijušković (tri odbrane), Šljukić (šest odbrana), Stojanović 4, S. Vuković 1, Milić 9 (6), I. Vujović, M. Vujović 4, Peruničić 4, Lakić 3, Ćeranić 1, Krivokapić, Simović 3, N. Vuković.