Biseri poraženi u Koprivnici

Podravka je ovom pobjedom, sedmom u ligi, preuzela prvo mjesto na tabeli, sa bodom više od Budućnosti, koja sjutra gostuje Zaječaru.
Ažurirano: 18.01.2013. 21:56h

Rukometašice Bisera doživjele su osmi poraz u isto toliko mečeva u Regionalnoj ligi – mlađani sastav Sandre Kolaković je večeras poražen u Koprivnici od Podravke 28:17 (18:6).

Biseri su posljednji bez bodova.

Biseri u subotu od 18 časova gostuju Lokomotivi iz Zagreba.

Podravka – Biseri 28:17 (18:6)

Koprivnica - Dvorana: SD ,,Gimnazije Frana Galovića“. Gledalaca: oko 250. Sudije: Jurinović i Mrvica (obojica iz Hrvatske). Sedmerci: Podravka 2 (2), Biseri 2 (1). Isključenja: Podravka 10 minuta, Biseri 6 minuta.

Podravka: Žderić (četiri odbrane), Jelčić (pet odbrana i sedmerac), Kapitanović (tri odbrane), A. Čović 1, Kiridžić 2, Ž. Čović 6 (1), Pongrac 7, Šenvald, Zagorščak 1, Damnjanović 3 (1), Milanović-Litre 2, Dragišić 1, Vidak 2, Maljak, Horvat 1, Pušić-Koroljević 2.

Biseri: Đurković (tri odbrane), Perović (devet odbrana), Klikovac 2, Rakočević 3 (1), Despotović, Pejović 5, Vukčević 3, M. Mugoša 1, Kaluđerović 1, Ivanović, Goranović, Rečević 2, D. Mugoša.