I Tunis bolji od Crne Gore

Izabranici Zorana Kastratovića izgubili su od tima sa kojim će se sastati i na Svjetskom prvenstvu, Tunisa (30:28)
12 komentar(a)
Rukometaši Crne Gore, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 06.01.2013. 17:43h

I u posljednjem meču Totalkredit kupa u Danskoj, rukometaši Crne Gore su doživjeli poraz.

Izabranici Zorana Kastratovića izgubili su od tima sa kojim će se sastati i na Svjetskom prvenstvu, Tunisa - 30:28 (13:14).

U redovima "crvenih" najefikasniji je bio Vasko Ševaljević sa devet golova, a Stevan Vujović je postigao pet.

Šampiona Afrike je predvodio Amin Banur sa devet pogodaka, dva manje je postigao Slim Hedui.

"Prvo poluvrijeme smo odradili kao protiv Švedske i Njemačke u odbrani, zona 3-2-1 je bila odlična. U nastavku sam promijenio na 6-0, a šansu su dobili svi osim Gorana Lasice".

"Sa Tunisom se sastajemo i na Svjetskom prvenstvu, pa smo i mi i oni skrivali karte. Počeli smo u punom sastavu, a kasnije smo mnogo mijenjali", rekao je Kastratović, koji je na ovoj utakmici odmarao kapitena Draška Mrvaljevića.

Kao što je poznato, "crveni" su u prva dva meča izgubili od Slovenije (32:26) i domaće Danske (38:21).

Prvo mjesto osvojila je Danska, koja je danas bila bolja i od Slovenije 35:30 (14:12).