Lovćen potopio Mojkovac

Šampion je večeras na Cetinju bio bolji od vicešampiona 30:18 (14:6), i upisali osmu pobjedu.
Ažurirano: 22.12.2012. 19:01h

Rukometaši Lovćen potopili su Mojkovac, u derbiju 9. kola Prve muške lige - šampion je večeras na Cetinju bio bolji od vicešampiona

Sasvim rutniski, rukometaši Lovćena savladali su Mojkovac, i maksimalnim učinkom završili polusezonu.

Aktuelni šampion je pred domaćom publikom, praktično potopio vicešampiona 30:18, i upisao osmu pobjedu (u jednom kolu je bio slobodan), drugu protiv vicešampiona, od koga su Cetinjani bili bolji i u Bijelom Polju (34:26).

Od nekadašnjeg derbija lige nije viđeno ništa, jer su se gosti iz Mojkovca držali svega deset minuta. Ostatak utakmice, apsolutno je pripao Cetinjanima, koji su bili nezaustavljivi u napadu, i neprobojni u odbrani.

Lovćen - Mojkovac 30:18 (14:6)

Cetinje - SC "Lovćen". Gledalaca: oko 500. Sudije: Mitrović (Podgorica) i Vešović (Berane). Sedmerci: Lovćen 5 (2), Mojkovac 7 (5). Isključenja: Lovćen 10, Mojkovac 6 minuta.

Lovćen: Abramović (šest obrana), Daskaloski (17 odbrana i sedmerac), Lipovina 2, Jovetić 3, Popović 3 (1), I. Radović 1, Marković 4, Vujović 1, Pejović, Drašković 3, M. Radović 5, Perišić 2, Nikolić, Lasica 1, Grbović 5 (1).

Mojkovac: Cvetković (11 odbrana i sedmerac), Rondović (četiri odbrane), Bogavac 2 (2), Trifunović 11 (2), Rakočević, Tomović 1, Damjanović 1, Brajković, Kruščić, Ljubojević, Smolović, Turković, Savić 2 (1), Vuković 1.