Budvanska rivijera opet bolja od Ulcinja

Drugi put u sezoni, Budvanska rivijera je savladala Ulcinj - izabranici Brana Božovića bili su bolji danas na svom terenu sa 36:30 (16:12)
83 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 22.12.2012. 17:01h

Drugi put u sezoni, Budvanska rivijera je savladala Ulcinj – nakon trijumfa u gostima (30:28), izabranici Brana Božovića bili su bolji i na svom terenu sa 36:30 (16:12), i upisali petu pobjedu u prvenstvu. Ulcinj je, sa druge strane, doživio peti poraz.

Ulcinjani su poveli 1:0, i to je bilo njihovo jedino vođstvo na meču, u kojem su Budvani najveću prednost od devet golova razlike (31:22) imali 10-tak minuta prije kraja meča, kada je Božović na teren poslao najmlađe igrače.

U 17 časova u Bijelom Polju je počeo duel između Berana i Sutjeske, dok od 18 časova na Cetinju igraju Lovćen i Mojkovac.

U ovom kolu slobodan je Mornar 7.

Budvanska rivijera – Ulcinj 36:30 (16:12)

Budva - Mediteranski sportski centar. Gledalaca: 250. Sudije: Ražnatović i Pavićević (Cetinje). Sedmerci: Budvanska rivijera 3 (1). Isključenja: Budvanska rivijera 2, Ulcinj 4 minuta.

Budvanska rivijera: Šljukić, Stojanović 6, S. Vuković, Milić 2, I. Vujović 1, M. Vujović 3, Peruničić 4, Lakić 3, Bulajić 6, Mijušković, Ćeranić 2, Krivokapić, Glendža 1, Simović 8, N. Vuković.

Ulcinj: Borilović, Bulatović, Stanojević 2, Đakonović, Kaluđerović 5, M. Vujović 8, Marković 2, Stanković 4, Vasiljević 1, Vukčević, D. Marković 1, Lešaj, Redžepagić, Latković 7.