Budvanska rivijera pobijedila u Nikšiću

Rukometaši Budvanske rivijere pobijedili su večeras u Nikšiću ekipu Sutjeske 27:21 (12:13), u posljednjoj utakmici četvrtog kola Prve crnogorske lige.
Ažurirano: 28.11.2012. 17:38h

Rukometaši Sutjeske doživjeli su drugi poraz u sezoni - izabranici Božidara Mušikića izgubili su na svom parketu od Budvanske rivijere 27:21, u zaostalom meču 4. kola Prve muške lige.

Ekipa Brana Božovića je zabilježila treću pobjedu u sezoni, u kojoj ima i poraz od Mojkovca.

Nikšićani su u prvom poluvremenu imali su konstantno vođstvo. Međutim, nakon odmora gosti su u 32. minuta najprije izjednačili, a odmah zatim stigli i do prvog vođstva (14:13).

Od tog trenutka čvrstom odbranom i brzom kontrom tim iz metropole crnogorskog turizma znalački je kontrolisao situaciju i sasvim zasluženo upisao trijumf.

Sutjeska – Budvanska rivijera 21:27 (13:12)

Nikšić – Dvorana Sportskog centra. Gledalaca: 100.Sudije: Filip i Predrag Martinović (Cetinje). Sedmerci: Sutjeska 2 (2), Budvanska rivijera 2 (2). Isključenja: Sutjeska 4, Budvanska rivijera 6 minuta.

Sutjeska: Jocović, Bojanić, Đurđevac, Abramović 4, Jovanović, Radulović 4, Šekarić, Blagojević 5, Dujović, Čukić 1, Čizmović, Đođić, Rakočević 2, Pejović, Majić 5.

Budvanska rivijera: Šljukić, Mijušković, Stojanović 4, Milić, Vuković, I. Vujović, M. Vujović 7, Peruničić 4, Lakić 6, Bulajić 5, Ćeranić, Bašić, Krivokapić, Glendža, Simović 1.