Lovćen bolji od Berana

Rukometaši Lovćena savladali su večeras u Bijelom Polju 36:29 (16:11), u utakmici 4. kola Prve muške lige.
Ažurirano: 25.11.2012. 18:52h

To je četvrta pobjeda Cetinjana, a treći poraz Beranaca.

Cetinjani su od početka nametnuli jak ritam, brzo došli do prednosti od pet golova (7:2), a ista razlika bila je na poluvremenu (11:6).

I u drugom dijelu rukometaši Lovćena su dominirali, pa su na kraju zasluženo slavili.

Mojkovac i Mornar 7 su juče remizirali 27:27, dok se u srijedu igra meč između Sutjeske i Budvanske rivijere.

U ovom kolu slobodan je Ulcinj.

Berane - Lovćen 29:36 (11:16)

Bijelo Polje - Dvorana: "Nikoljac". Gledalaca: 250. Sudije: Mitrović (Podgorica), Vešović (Berane). Sedmerci: Berane 4 (4), Lovćen 2 (0). Isključenja: Berane 16, Lovćen 6 minuta.

Berane: Ivanović (tri odbrane, dva sedmerca), Pešić (dvije odbrane), Popović, Drakulović 4, Pavlović 3, M. Čampar 1, Marsenić 3, Radičević, Dervišević, Vlahović 3, Zonjić, Danić 5, Joksimović, N. Čampar 5, Fatić, Jokić 3.

Lovćen: Abramović (pet odbrana), Daskaloski (pet odbrana), Lipovina 5, Jovetić, Popović 3, Radović 1, Marković 4, Vujević 4, Pejović 2, Drašković 4, Radović 7, Perišić 3, Nikolić, Grbović 3.