Remi Mojkovca i Mornara

To je prvi remi mojkovačkog tima koji ove sezone i dva trijumfa i poraz od Lovćena, dok su Barani osvojili prvi bod.
64 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 24.11.2012. 19:04h

U neizvjesnoj i tvrdoj utakmici, Mojkovac i Mornar podijelili su bodove (27:27)

Barani su bolje otvorili susret, brzo došli do dva gola prednosti i na poluvremenu vodili 15:13. Početak drugog dijela pripao je rukometašima Mojkovca koji su u 36. minutu uspjeli da izjednače (19:19), a onda se do kraja meča igralo gol za gol, za konačnih 27:27.

Sjutra, takođe, u Bijelom Polju igraju Berane - Lovćen (18 časova), dok je zbog učešća Nikšićana u Čelendž kupu za srijedu odložen meč između Sutjeske i Budvanske rivijere. U ovom kolu slobodan je Ulcinj.

Mojkovac - Mornar 27:27 (13:15)

Bijelo Polje - Dvorana "Nikoljac". Gledalaca: 200. Sudije: Predrag i Predrag Martinović (Cetinje). Sedmerci: Mojkovac 2 (1), Mornar 3 (2). Isključenja: Mojkovac 8, Mornar 10 minuta.

Mojkovac: Cvetković (10 odbrana i sedmerac), Bogavac 7, Trifunović 11, Rakočević 4, Tomović, Damjanović 3, Govedarica, Ljubojević 1, Rondović, Mišinić, Smolović, Turković, Savić 1, Kruščić, Vuković, Brajković.

Mornar: Milošević (devet odbrana i sedmerac), Raičević, Desančić 2, B.Knežević, D. Vujačić 4, Nikočević 6, R.Vujačić 7, Gvozdenović, M.Knežević, Ražnatović, Mitrović 4, Peliđija 4, Đurašić.