Lovćen u nastavku do bodova protiv Sutjeske

Cetinjani su večeras slavili na svom parketu 27:21 (11:12), u zaostaloj utakmici 3. kola Prve muške lige.
Ažurirano: 20.11.2012. 19:05h

Boljom igrom u drugom poluvremenu, Lovćen je stigao i do treće prvenstvene pobjede – izabranici Zorana Abramovića su na Cetinju savladali Sutjesku 27:21, u zaostaloj utakmici 3. kola Prve muške lige.

Sutjeska je doživjela prvi poraz, nakon pobjede protiv Berana, dok je u prvom kolu bila slobodna.

Nakon slabije igre u prvom poluvremenu, prvenstveno u napadu, Cetinjani su u nastavku dodali gas, zaigrali agresivnije u odbrani, i razlika u kvalitetu je odmah došla do izražaja. Pitanje pobjednika se nijednom nije postavljalo, a Lovćen je u drugom poluvremenu vodio i devet razlike...

Lovćen - Sutjeska 27:21 (11:12)

Cetinje - SC “Lovćen”. Gledalaca: oko 400. Sudije: Drekalović (Podgorica) i Crnogorac (Pljevlja). Sedmerci: Lovćen 2 (1), Sutjeska 5 (4). Isključenja: Lovćen 4, Sutjeska 10 minuta.

Lovćen: Daskaloski (14 odbrana), Abramović (šest odbrana), Lipovina 1, Jovetić 1, Popović 1, M. Radović 5, I. Radović, Marković 6 (1), Vujović 2, Pejović 1, Drašković, Perišić 3, Nikolić 2, Lasica 2, Grbović 3.

Sutjeska: Jocović (pet odbrana), Đurđevac, Blečić, Jovanović, Šekarić 4, Blagojević 3, Radulović, Čizmović 8, Dujović, Čukić, Đođić 2, Bojanić, Rakočević, Pejović, Majić 4.