Pobjeda Ulcinja u Baru

Ulcinj je pobijedio večeras u Baru ekipu Mornara 7 rezultatom 32:28 (15:16), u utakmici trećeg kola Prve crnogorske lige
2 komentar(a)
Ažurirano: 18.11.2012. 19:43h

Rukometaši Ulcinja pobijedili su večeras u Baru ekipu Mornara 7 rezultatom 32:28 (15:16), u utakmici trećeg kola Prve crnogorske lige.

To je prvi trijumf ulcinjskog tima, dok je Mornar 7 i nakon trećeg kola bez osvojenog boda.

Ulcinjani su do trijumfa došli boljom igrom u drugom poluvremenu. Prvo su u 32. minutu izjednačili na 22:22, a onda polako sticali prednost koju domaći igrači nijesu uspjeli da anuliraju do kraja meča.

Rukometaši Mojkovca pobijedili su juče u Budvi, u premijernom meču ovog kola, ekipu Budvanske rivijere 30:24 i ostvarili drugi trijumf ove sezone, u kojoj imaju i poraz od Lovćena.

Ekipa iz Budve nakon dva odigrana meča ima polovičan učinak, pobjedu i poraz.

Za utorak zakazan je duel Lovćena i Sutjeske.

U ovom kolu slobodno je Berane.

Mornar 7 - Ulcinj 28:32 (16:15)

Bar - Sportska dvorana: „Topolica”. Gledalaca: oko 200. Sudije: Mitrović (Podgorica) i Vešović (Berane). Sedmerci: Mornar 6 (4), Ulcinj 7 (4). Isključenja: Mornar 10, Ulcinj 6 minuta.

Mornar: Knežević (12 odbrana i dva sedmerca), Milošević, Raičević, Leković 1 (1), Desančić 1, B. Knežević 1, Vujačić 2, Nikočević 7 (3), R.Vujačić 9, Ražnatović, Mitrović 5, Gvozdenović, Pelidija 2, Đurašić.

Ulcinj: Borilović (12 odbrana i dva sedmerca), Bulatović, Stanojević 2, Đakonović, Kaluđerović 2, Vujović 8 (3), Marković 3, Stanković 9, Vasiljević 3, Vukčević, Marković, Lašaj, Redžepović, Latković 5 (1).