Crna Gora neriješeno sa Makedonijom

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore igrala je večeras u Ohridu, u prijateljskom meču, sa Makedonijom neriješeno 30:30 (13:13).
60 pregleda 1 komentar(a)
Jovanović, Foto: Reuters
Ažurirano: 04.10.2012. 20:54h

Rukometašice Crne Gore igrale su večeras u Ohridu, u prijateljskom meču, sa Makedonijom neriješeno 30:30 (13:13), u sklopu "EHF nedjelje".

Olimpijske vicešampionke su bile bliže pobjedi, jer su u nastavku imale i četiri gola prednosti, ali je konačan rezultat u finišu postavila Bajramovska.

Novi duel istih rivala na programu je sjutra (12.30).

Crnogorskoj selekciji dueli sa Makedonijom u sklopu su priprema za Evropsko prvenstvo, koje će u decembru biti odigrano u Srbiji.

Makedonija – Crna Gora 30:30 (13:13)

Ohrid – Dvorana: „Biljanini izvori“. Gledalaca: oko 2.500. Sudije: Mitrevski i Todorovski (Makedonija). Sedmerci: Makedonija 3 (3), Crna Gora 2 (2). Isključenja: Makedonija 4, Crna Gora 6 minuta.

Makedonija: Mečevska 3, Mrkić, Crvenkoska 8 (3), Despodovska, Bajramovska 6, Mladenovska, D. Gjorgijevska, Zafirova, Andrejeva (13 odbrana), Pecevska 4, E. Gjorgijevska 7, Sazdovska, Steriova, Mitrova 2, Grozdanovska, Serafimovska, Atanasoska, Naumoska.

Crna Gora: M. Vukčević, Perović, Barjaktarović (13 odbrana), Miljanić 2, Mehmedović 2, Lazović, S. Vukčević, Tošković 5, Klikovac, Nikčević 2, Pavićević, Radičević 8, Đokić 1, Jovanović 8, Bulatović 2, Despotović.