Biseri poraženi od Jagodine

Ažurirano: 24.09.2012. 17:53h

Prema očekivanjima, Jagodina je danas u Danilovgradu savladala Bisere 29:21, i upisala prvu pobjedu u Regionalnoj ligi, nakon poraza u gostima od Podravke.

Biseri su, sa druge strane, upisali i četvrti poraz u isto toliko mečeva.

Mlađani sastav Sandre Kolaković u prvih 30 minuta je uspio da namuči iskusniji i kvalitetniji sastav Jagodine, ali je su gošće u nastavku dodale gas i stigle do prve pobjede u Regionalnoj ligi.

Biseri - Jagodina 21:29 (11:14)

Danilovgrad - Sportska dvorana. Gledalaca: 100. Sudije: Jurinović i Mrvica (Hrvatska). Sedmerci: Biseri 5 (3), Jagodina 1 (1). Isključenja: Biseri 10, Jagodina 10 minuta.

Biseri: Đurković, Perović, Perazić 2, Klikovac 2, Rakočević 4, Despotović 7, Vukčević 2, Mugoša 2, Kaluđerović, Ivanović 1, Goranović 1, Rečević.

Jagodina: Tatalović, J. Živković, Miladinović 4, Stevanović, Milanović 3, M. Živković, Milošević 1, Jevtić, Janjić 6, Tasić 3, Nikolić 6, Bartošić, Števin 3, Stefanović 3.