Biseri poraženi od Podravke

Biseri su, sa druge strane, upisali i treći poraz, nakon izgubljenih utakmica od Lokomotive i Metalurga.
Biseri - Podravka, Foto: Rk-podravka.hr
Ažurirano: 16.09.2012. 19:16h

Kad je već izgubila Budućnost, dan ranije (22:26), bilo je nemoguće očekivati da će mlađani sastav Bisera iznenaditi Podravku. Prvak Hrvatske je savladao filijalu Budućnosti i, tako, uspješno okončao dvodnevno gostovanje u Crnoj Gori, i upisao ukupno treću pobjedu u isto toliko mečeva u ovogodišnjem izdanju Regionalne lige (u prvom kolu je pala Jagodina).

S obirom na to da je trener gošći Neven Hrupec dosta kombinovao, konačnih 10 razlike i nije realan odnos snaga sa ekipom Sandre Kolaković, koja je meč odigrala hrabro, sa dosta uigranih kombinacija, sa dobrim odbranama golmana Katarine Perović, i efikasnim bekom Jelenom Despotović i krilom Oliverom Vukčević.

Biseri - Podravka 22:32 (9:16)

Danilovgrad - Sportska dvorana. Gledatelja: 50. Sudije: Kažanegra i Vujačić (Crna Gora). Sedmerci: Biseri 8 (5), Podravka 2 (2). Isključenja: Biseri 10, Podravka 10 minuta. Crveni karton: Ž. Čović (3x2 minuta) u 56. minutu.

Biseri: Kostić, Đurković, Perović (12 odbrana), Perazić 4 (2), Klikovac 3, Rakočević, Despotović 7 (3), Vukčević 5, Mugoša 2, Kaluđerović, Ivanović, Goranović, Rečević 1.

Podravka: Žderić, Jelčić (13 odbrana i sedmerac), Kapitanović (pet odbrana), A. Čović 7. Ž. Čović 3, Pongrac 6, S. Šenvald, Gaće 3, Damnjanović 3, Milanović-Litre, Dragišić 1, Vidak 2, Tatari, Horvat 3, Pušić-Koroljević, Bulat 5 (2).