Težak poraz Budućnosti u Danskoj: "Plave" na minus 11

5685 pregleda 3 komentar(a)
Rukometašice Budućnosti
Ažurirano: 23.02.2019. 15:28h

Rukometašice Budućnosti doživjele su ubjedljiv, težak poraz od Kopenhagena u gostima u osmom kolu grupne faze Lige šampiona.

Danski tim je slavio 31:20 (16:9).

"Plave", bez Đine Jauković, a od 21. minuta i Milene Raičević, nemoćne od početka do kraja, daleko ispod nivoa i mogućnosti u duelu sa motivisanim rivalom, kome je ovaj meč bio velika šansa da se plasira u četvrtfinale.

To je četvrti poraz rukometašica Budućnosti na pet gostovanja ove sezone, a najubjedljiviji od marta 2013. godine, kada su poražene od Larvika 28:16.

Po četiri pogotka postigle su Katarina Bulatović i Itana Grbić.

Kopenhagen su do prvog trijumfa u Glavnoj rundi vodile Lin Blom sa sedam i Sesil An Dornovil de la Kur sa šest golova.

Budućnost će u narednom kolu, 3. marta, ugostiti Rostov.