Sutjeska slavila u Budvi

72 pregleda 0 komentar(a)
Miodrag Ašanin, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 21.04.2012. 18:22h

Odličnom igrom u odbrani, te sjajnim intervencijama golmana Jocovića, posebno u prvoj polovini drugog poluvremena, Sutjeska je stigla do pobjede u Budvi protiv Budvanske rivijere.

Budvani su na odmoru imali tri gola prednosti, ali su u prvih 16 minuta nastavka uspjeli da postignu samo jedan gol! Nikšićani u tom periodu postigli šest golova, poveli 13:11, a meč prelomili pet minuta prije kraja, kada su poveli 19:14...

Ovom pobjedom izabranici Božidara Mušikića ostali su u trci za drugo mjesto, jer sada imaju dva boda manje od Mojkovca.

Budvanska rivijera – Sutjeska 17:19 (10:7)

Budva – Mediteranski sportski centar. Gledalaca: 150. Sudije: Predrag i Filip Martinović (Cetinje). Sedmerci: Budvanska rivijera 1 (1), Sutjeska 1 (0). Isključenja: Budvanska rivijera 4, Sutjeske 10 minuta. Crveni karton: Nikolić (Sutjeska) 3x2 minuta u 55. minutu.

Budvanska rivijera: Koćalo 1, I. Vujović, Potparić 3, Lakić 1, Bulajić, Šljukić, Suknović 3, Milić 2, M. Vujović 2, Stojanović 2, Ćeranić 2, Kaluđerović 1.

Sutjeska: Jocović, Damjanović, Radulović 1, Rakočević 1, Jovanović, Šekarić 1, Ašanin 4, Majić 2, Vučković 3, Nikitović 4, Bojanić, Blagojević 1, Nikolić 2, Čizmović.