Ubjedljive pobjede Lovćena i Mojkovca

Lovćen i Mojkovac upisali su sigurne pobjede na startu Mini liga za prvaka, protiv Budvanske rivijere i Sutjeske.
Ažurirano: 14.04.2012. 20:56h

Držali su se Budvani na Cetinju 10-ak minuta, i to je sve što su pokazali protiv Lovćena. Izabranici Pera Miloševića djelovali su suviše moćno u odnosu na protivnika, jer su odlično funkcionisali i napad i odbrana.

U 27. minutu stigli su Cetinjani plus 10 (17:7) i do kraja stalno imali dvocifrenu prednost.

Milošević je pružio šansu i igračima sa manjom minutažom, koji su uspjeli da održe prednost iz prvog poluvremena, pa čak i završe utakmicu sa 14 golova prednosti...

U duelu šampiona i učesnika SEHA lige nije bilo dilema - Mojkovac je od starta dominirao i lako savladao Sutjesku.

U duelu neravnopravnih rivala, jedino uzbuđenje viđeno je u 44. minutu, kada je bek domaćih Miloš Rakočević dobio direktan crveni karton zbog pregrubog starta.

Mojkovac - Sutjeska 29:22 (15:10)

Mojkovac - ŠC „Vuksan Đukić”. Gledalaca: 800. Sudije: Ražnatović i Pavićević (Cetinje). Sedmerci: Mojkovac 1 (1), Sutjeska 2 (1). Isključenja: Mojkovac 8, Sutjeska 6 minuta. Crveni karton: Miloš Rakočević (Mojkovac) u 44. minutu.

Mojkovac: Cvetković, Bogavac 1, Danić 5, Rakočević, Tomović, Sošić 1, Žurić 1, Ljubojević 6, Mišnić 1, Dapčević 5, Turković, Jaćimović 3, Savić 4, Kruščić 2, Vuković.

Sutjeska: Jocović, Rajković, Damjanović, Radulović, Rakočević, Blečić, Šekarić 6, Ašanin 1, Majić 2, Đođić, Vučković 4, Nikitović 2, Blagojević, Bojanić, Nikolić 3, Čizmović 4.

Lovćen - Budvanska rivijera 32:18 (19:8)

Cetinje - SRC „Lovćen”. Gledalaca: 300. Sudije: Drekalović (Podgorica) i Crnogorac (Pljevlja). Isključenja: Lovćen 8, Budvanska rivijera 4 minuta. Sedmerci: Lovćen 2 (1), Budvanska 3 (1).

Lovćen: Abramović (devet odbrana), Simić (šest odbrana i dva sedmerca), Borilović (tri odbrane), Lipovina 1, Jovetić 1, Kaluđerović 1, Stanković, Pejović 6, Drašković 2, Radović 2, Popović 6, Latković 3, Perišić 4 (1), Lasica 4, Grbović 2, N. Marković 1.

Budvanska rivijera: Mijušković (pet odbrana), Šljukić (pet odbrana i sedmerac), Ćeranić 1 (1), Koćalo 4, I. Vujović 1, Podparić 2, Lakić 2, Bulajić 5, Suknović 4, Milić 1, Stojanović, M. Vujović.