Sedmerac bolji od Cepelina u derbija začelja

Sedmerac je bez problema dobio derbi začelja protiv Cepelina sa 27:22, u meču u kojem gosti nijednom nijesu vodili. Barani su upisali drugu pobjedu, dok je Cepelin doživio 11. poraz.
66 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 15.03.2012. 17:21h

Serijom 4:0, Sedmerac je prvi put stekao veću prednost u 14. minutu (7:2), koju su domaćini sačuvali do odmora.

Cepelin je u nastavku prišao na gol zaostatka u 38. minutu (13:14), ali je sedam minuta kasnije Sedmerac poveo 19:15, i do kraja rutinski kontrolisao meč. Najveću prednost Barani su imali u 57. minutu, kada je bilo plus sedam (26:19)….

Sedmerac su predvodili Božidar Nikočević i Marko Mitrović koji su zajedno postigli 17 golova, skoro kao čitava ekipa Cepelina, u kojoj se istakao Vuko Jablan sa sedam golova.

Sedmerac – Cepelin 27:22 (12:8)

Bar – Dvorana: “Topolica”. Gledalaca: 500. Sudije: Mlatišuma (Bar) i Bailović (Pljevlja). Sedmerci: Sedmerac 1 (1), Cepelin 2 (2). Isključenja: Sedmerac 8, Cepelin 4 minuta.

Sedmerac: Marvučić, Raičević 1, Stanojević, Leković 1, Desančić, B. Knežević 1, Babović, D. Vujačić, Nikočević 10, R. Vujačić 4, Mitrović 7, M. Knežević, Ražnatović, Kastratović, Vasiljević 3, Vuković.

Cepelin: Rajković, N. Lipovina, Jablan 7, Sjekloća, Simović, D. Lipovina 2, D. Jabučanin, Krivokapić 4, Peruničić 1, Damjanović 2, M. Jabučanin 3, Otašević, Martinović, Ćeranić 3.