Lovćen u finišu pao u Skoplju

Cetinjani su pri rezultatu 29:28 u 56. minutu imali napad za izjednačenje i igrača više, ali su izgubili loptu.
Marko Drašković, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 16.12.2011. 21:14h

Sve do 56. minuta, Lovćen je imao nadu da na gostovanju ekipi svog najboljeg igrača u istoriji, Veselina Vujovića, može da osvoji bod. Ali, nije bilo ništa od toga - Cetinjani su pri rezultatu 29:28 u 56. minutu imali napad za izjednačenje i igrača više, ali su izgubili loptu.

Kazna Vardara je bila surova. Makedonci su do kraja napravili seriju 5:1 i stigli do konačnih 34:29. U timu iz crnogorske prijestonice najbolji su bili pivoti - Nemanja Grbović je protiv svog bivšeg tima postigao šest, a Andrija Pejović pet golova.

Vardar - Lovćen 34:29 (17:16)

Skoplje - SC „Kale”. Gledalaca: 200. Sudije: A. Konjičanin i D. Konjičanin (Bosna i Hercegovina). Sedmerci: Vardar 7 (7), Lovćen 2 (2). Isključenja: Vardar 4, Lovćen 6 minuta.

Vardar: Ristovski (sedam odbrana), Čanevski (četiri odbrane), Stoilov, Ojlevski 6, Markovski, Nikolić 4, Simović, Doder 1, Vujović 3, Kukoski, Sobol 6, Petrić 1, Jančevski, Lazarov 11 (7), Abutović 1, Angelovski.

Lovćen: Simić (10 odbrana), Abramović, Kaluđerović, I. Marković 4 (2), F. Popović 2, Pejović 5, Drašković 5, Radović, M. Popović, Latković, Perišić 3, Lasica, Grbović 6, N. Marković, Lipovina.