Anđelić donio pobjedu Rudaru

Pljevljaci su, možda teže nego što su očekivali, osvojili dva važna boda, a za to najviše je zaslužan sjajni golman Anđelić
Ažurirano: 10.12.2011. 21:25h

Pljevljaci su, možda teže nego što su očekivali, osvojili dva važna boda, a za to najviše je zaslužan sjajni golman Anđelić koji je u posljednjoj sekundi zaustavio šut Lekovića i spriječio izjednačenje.

Gosti su bolje počeli utakmicu, u 15. minutu imali tri (3:6), a u 20 minutu i svih šest golova viška (3:9). Domaći su se tek tada „probudili“ i do odmora prišli samo na gol zaostatka.

U nastavku Rudar je brzo preuzeo vođstvo (13:12, 37. minut), i onda ga postepeno povećavao do 17:14 u 45, i činilo se nedostižnih, 24:20, tri minuta prije kraja. Uslijedila su, međutim, tri uzastopna pogotka Barana, izgubljena lopta Pljevljaka, napad Barana i već pomenuta odbrana Anđelića...

Rudar - Sedmerac 24:23 (10:11)

Pljevlja - Sportske centar „Ada“. Gledalaca: oko 500. Sudije: Filip i Predrag Martinović (Cetinje). Sedmerci: Rudar 2 (1), Sedmerac 5 (4). Isključenja: Rudar 4, Sedmerac 6 minuta.

Rudar: Anđelić (19 odbrana i sedmerac), Marković, Durković, Kovaćević 4 (1), Grujičić 1, Tošić 5, Lacmanović 6, Matović 3, Purić, Pelidija, Vuković 2, Crnogorac, Milić, Stanić, Lučić 3.

Sedmerac: Knežević (14 odbrana i sedmerac), Raičević 1, Leković 5, Lakićević 1, D. Vujačić 2, Vuković, R. Vujačić 6, Mitrović 3, Vasilijević 5 (4), Marvučić.