Bez pobjednika u Mojkovcu

Rukometaši Mojkovca i Lovćena remizirali su večeras u Mojkovcu 20:20 (11:10), u derbiju 10. kola Prve muške lige.
77 pregleda 0 komentar(a)
Lovćen - Mojkovac, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 10.12.2011. 19:14h

Derbi 10. kola završen je bez pobjednika - rukometaši Mojkovca i Lovćena remizirali su večeras u Mojkovcu 20:20 (11:10).

To je prvi remi oba tima u dosadašnjem toku prvenstva, i prvi meč bez pobjede Lovćena.

Svih 60 minuta protekli su u neizvjesnoj borbi, a Lovćen je do izjednačenja došao golom Igora Markovića iz sedmerca oko 35 sekundi prije kraja. Mojkovčani, međutim, nijesu uspjeli da iskoriste posljednji napad i dođu do pobjede.

Cetinjani su bili nezadovoljni suđenjem para Bailović - Mlatišuma, pa su nakon meča preko delegata Senada Abaspahića uložili žalbu na suđenje.

Mojkovac - Lovćen 20:20 (11:10)

Mojkovac - Dvorana ŠC „Vuksan Đukić“. Gledalaca: 800. Sudije: Bailović (Pljevlja) i Mlatišuma (Bar). Sedmerci: Mojkovac 4 (3), Lovćen 3 (3). Isključenja: Mojkovac 6, Lovćen 2 minuta.

Mojkovac: Cvetković, Rondović, Bogavac, Radojević, Danić, Rakočević, Tomović, Drobnjak, Žurić, Ljubojević, Mišnić, Dapčević, Drakulović, Popović, Savić, Kruščić.

Lovćen: Abramović, Lipovina, Jovetić 2, Kaluđerović, Marković 6, F. Popović 1, Pejović, Simić, Drašković, Radović 3, M. Popović, Latković, Perišić 4, Lasica, Grbović 4, N. Marković.