Budvanska rivijera sigurna protiv Cepelina

Budvani su na svom terenu slavili 25:21, i upisali sedmu pobjedu, dok je Cepelin osmi put poražen.
Ažurirano: 10.12.2011. 17:42h

Rukometaši Budvanske rivijere opravdali su ulogu favorita protiv Cepelina – Budvani su na svom terenu slavili 25:21, i upisali sedmu pobjedu, dok je Cepelin osmi put poražen.

Gosti su prvo i jedino vođstvo na meču imali odmah na početku meča sa 1:0, neriješeno je bilo kod 3:3, a već sredinom prvog poluvremena Budvani su se odlijepili na 9:4, i prednost sačuvali do odmora.

Najveću prednost Budvanska rivijera imala je početkom nastavka, kada je na semaforu stajalo 15:9 za domaćina. Mladi cetinjski sastav je priprijetio na 19:17, ali nije imao snage za preokret, pa su Budvani rutinski priveli meč kraju.

Budvanska rivijera – Cepelin 25:21 (13:9)

Budva – Mediteranski sportski centar. Gledalaca: 200. Sudije: Pavićević i Ražnatović (Cetinje). Sedmerci: Budvanska rivijera 2 (1), Cepelin 1 (1). Isključenja: Budvanska rivijera 6, Cepelin 6 minuta.

Budvanska rivijera: Vuković, Koćalo 7, Vujović, Popović 2, Lakić 4, Bulajić 5, Mijušković, Bubanja, Šljukić, Suknović 4, Milić 2, Kaluđerović 1, Stojanović, Ćeranić, Božović, Delić.

Cepelin: Rajković, Lipovina, Jablan, Radović 1, Simović 1, M. Martinović 2, Borozan 4, Krivokapić 2, Peruničić 6, Damjanović 1, Jabučanin 2, Janković, J. Martinović, Ćeranić 2.