Sutjeska se revanširala šampionu

Rukometaši Sutjeske na najbolji mogući način revanširali su se Mojkovcu za poraz u prvom dijelu šampionata.
Mirko Majić, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 03.12.2011. 21:24h

Izabranici Božidara Mušikića od samog starta preuzeli su kontrolu nad utakmicom i u 7. minutu stigli su do dva gola prednosti - 3:1. Nikšićani su odlično odigrali posljednjih 10 minuta prvog dijela, tako da su na poluvremenu imali pet golova viška (11:6).

U nastavku Sutjeska je zaigrala još angažovanije, a kao plod takve igre stiglo je i ubljedljivo vođstvo od osam golova razlike 18:10, koliko je zabilježeno u 48. minutu. Do kraja gosti su samo ublažili poraz.

Sutjeska – Mojkovac 24:18 (11:6)

Nikšić - Dvorana Sportskog centra. Gledalaca 200. Sudije: Pavićević, Ražnatović (Cetinje). Sedmerci: Sutjeska 2 (2), Mojkovac 3 (2). Isključenja: Sutjeska 10, Mojkovac 10 minuta.

Sutjeska: Rajković (14 odbrana), Jocović (1 sedmerac), Bojanić (1 odbrana), Radulović 2, Ašanin 2, Majić 11 (2), Đođić 3, Blečić 1, Vučković, Nikolić 3, Šekarić, Blagojević, Trifunović, Nikitović 1, Čizmović 1, Bulajić.

Mojkovac: Cvetković (13 odbrana), Bogavac 4, Radojević, Rakočević, Tomović 1, Drobnjak, Sošić, Žurić, Ljubojević 4, Dapčević 4, Drakulović, Popović, Jaćimović 2, Savić 2 (2), Danić 1.