Šampion rutinski protiv Cepelina

Cepelin je poveo na startu (3:1, 2. minut), ali je serijom 5:0 Mojkovac u 7. minutu vodio 6:3 i vođstvo više nije ispuštao do kraja meča.
99 pregleda 0 komentar(a)
Igor Bogavac, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 26.11.2011. 19:21h

Šampion je opravdao ulogu favorita protiv mlađanih Cetinjana, koji su namučili domaćina u prvih 30 minuta. Cepelin je poveo na startu (3:1, 2. minut), ali je serijom 5:0 Mojkovac u 7. minutu vodio 6:3 i vođstvo više nije ispuštao do kraja meča.

Tokom prvog poluvremenu prednost Mojkovca je išla do tri gola, a izabranici Nenada Kraljevskog su u drugom poluvremenu dodali gas i u 49. minute imali rekordnih 12 golova prednosti (30:18). Cepelin je do kraja samo ublažio poraz.

Mojkovac je zabilježio sedmu pobjedu, dok je “fenjeraš” Cepelin upisao sedmi poraz, i na svom kontu ima samo bod.

Mojkovac - Cepelin 34:27 (15:13)

Mojkovac - Dvorana ŠC „Vuksan Đukić“. Gledalaca: 800. Sudije: Kaluđerović i Vujačić (Cetinje). Sedmerci: Mojkovac 2 (2), Cepelin 5 (2). Isključenja: Mojkovac 8, Cepelin 6 minuta.

Mojkovac: Cvetković, Rondović, Bogavac 4, Radojević 3, Danić 2, Rakočević 1, Tomović, Sošić 3, Ljubojević 4, Mišnić, Dapčević, Drakulović 5, Popović, Jaćimović 6, Savić 5, Kruščić 1.

Cepelin: Rajković, Jablan, Otašević 1, Simović 2, M. Martinović 5, Krivokapić 2, Peruničić 5, Damjanović 5, Pavlićević, D. Jabučanin, Ćeranić 7, N. Lipovina.